w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 18 dni temu

Smart Solutions Polska Sp. z.o.o. (KRAZ 22394) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Poszukujemy osób, które są zainteresowane wyjazdem i podjęciem stałego zatrudnienia na terenie Wielkiej Brytanii, Bristol.

Osoby decydujące się na wyjazd do Wielkiej Brytanii otrzymają od nas pełne wsparcie związane z wyjazdem (organizacja przylotu, zakwaterowania, transportu na miejscu). Jako pracodawca Smart Solutions Recruitment oferuje również pomoc dla nowych pracowników przyjeżdżających do Wielkiej Brytanii w integracji społecznej i zawodowej.

Magazynier – pakowacz Bristol

Miejsce pracy: Bristol
Region: Cała Polska

Miejsce pracy: Nisbets,Bristol

Branża: Produkcja przemysłowa

Wynagrodzenie: Stawka godzinowa wynosi £8,27

Nadgodziny: £12.40

System pracy:Praca odbywa się w systemie zmianowym (min.40 godz/tyg)

Schematy pracy zmianowej i dzienne godziny pracy.

6.00-15.00 / 13.00-22.00 / 15.00-24.00

Nadgodziny: możliwe nawet 4/h dziennie

Podstawowe obowiązki na oferowanym stanowisku:

 • Przetwarzanie zamówień zgodnie z procedurami (kompletowanie i uzupełnianie zamówień)
 • Sprawdzanie zamówień przed wysyłką.
 • Sprawdzanie jakości opakowań przed wysyłką w celu zapewnienia najwyższego standardu.
 • Zwracanie uwagi na ostre, kruche lub delikatne przedmioty by były pakowane bezpiecznie i pewnie, zgodnie z procedurami BHP,w celu zminimalizowania ryzyka uszkodzenia w czasie transportu.
 • Utrzymywanie porządku w pojemnikach.
 • Zgłaszanie braków, nieprawidłowych lokalizacji produktów i uszkodzeń w miarę ich pojawiania się.
 • Pomoc w wymianie, uzupełnianiu pojemników zgodnie z instrukcjami.
 • Sprzątanie stanowiska pracy po każdej zmianie zgodnie z poleceniami przełożonego
 • Przestrzeganie przepisów BHP i standardów bezpieczeństwa w miejscu pracy
 • Utrzymanie poziomu produktywności ustalonego przez zespół zarządzający.

Wymagania:

 • Podstawowa znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację,
 • Umiejętność szybkiego liczenia oraz czytania po angielsku

Smart Solutions UK, jako pracodawca oferuje:

 • Legalną umowę o pracę na czas nieokreślony,
 • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
 • Niezbędne szkolenia odbywające się w miejscu pracy, w tym w zakresie BHP,
 • Wynagrodzenie tygodniowe,
 • Prawo do świadczeń socjalnych na terenie Wielkiej Brytanii,
 • Nowoczesne miejsce pracy,
 • Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy na pełen etat,
 • Stałe wsparcie i pomoc pracowników Smart Solutions zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Polsce,
 • Brak jakichkolwiek opłat i potrąceń związanych z podjęciem pracy,
 • 28 dni urlopu rocznie,
 • Niezbędne Środki ochrony osobistej wymagane na stanowisku pracy.

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o przesłanie CV na adres krakow[at]smartsr.pl, bądź kontakt telefoniczny 502 852 485 w godz. 9-17.

Więcej informacji oraz politykę prywatności można również uzyskać w naszym biurze w Krakowie:

Smart Solutions Polska Sp. z o.o. (KRAZ 22394), ul. Opolska 110, 31 – 323 Kraków lub na  www.smartsr.pl.

 

Prosimy o zawarcie w CV (lub w  innych dokumentach aplikacyjnych lub w wiadomości kierowanej do nas) klauzuli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez Smart Solutions Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO).

Jeśli chcesz aby Twoja kandydatura była brana pod uwagę przy przyszłych rekrutacjach, prosimy ponadto o zawarcie dodatkowej klauzuli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Smart Solutions Polska Sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO).

 

Klauzula informacyjna

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Smart Solutions Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Opolska 110, 31 - 323 Kraków, KRS: 0000793528, będący agencją zatrudnienia o numerze w rejestrze KRAZ 22394.

Osoby, których dane dotyczą mogą skontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: krakow[at]smartsr.pl lub pisemnie na adres wskazany powyżej.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne aby osoba wzięła udział w procesie rekrutacji. Zgoda może być odwołana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Odbiorcami danych będą osoby odpowiedzialne za rekrutację, potencjalni pracodawcy na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii.

Dane przechowywane będą przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jeśli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych  w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, jej dane będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia zgody.

Dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania, w celu dopasowania profilu kandydata (jego predyspozycji zawodowych i/lub doświadczenia zawodowego) do ofert pracy dostępnych u Administratora. Zautomatyzowane przetwarzanie danych i profilowanie nie wywoła negatywnych skutków po stronie osoby, której dane dotyczą.

Osoba, której dane dotyczą ma prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Aplikuj teraz

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Smart Solutions Polska sp. z o.o. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Smart Solutions Polska sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście