Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownik fizyczny dla firmy zajmującej się magazynowaniem mrożonej żywności.

Operator wózka widłowego (Heftruck lub Reachtruck) - wynagrodzenie od 15,50 euro brutto/h + premie zmianowe - Belgia

Miejsce pracy: EVERGEM
Region: Cała Polska

Zakres obowiązków:

  • prace magzynowe na terenie zakładu
  • zbieranie zamowień (żywność)
  • obsługa wózka widłowego (Heftruck i Reachtruck)
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny na stanowisku pracy

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy w zróżnicowanych temperaturach (od -10 do +5 )
  • chęć do pracy w systemie zmianowym
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem do Belgii

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie  umowy o pracę na warunkach polsko - belgijskich
  • pełen wymiar godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie w  kwocie 15,50 euro brutto/h + premie zmianowe (zmiana ranna +0,50 euro brutto/h, popoludniowa +0,56 euro brutto/h
    dodatek pracy w niskich temperaturach +10%)
  • pakiet benefitów  (prywatna opieka medyczna, trzynasta pensja)
  • kartę paliwową dla osób posiadających własne auto
  • dodatek amortyzacyjny  100 euro brutto miesiąc ( przy podwożeniu innego pracownika)
  • opiekę polskojezycznego koordynatora na terenie Belgii oraz  pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.