Pracownik fizyczny oraz pakowacz/ka - wynagrodzenie 12,41 euro brutto/h - Belgia

Merchtem, Belgia
48 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży wędliniarskiej, poszukujemy osób na stanowisko: Pakowacza/ki oraz pracownika fizycznego

Miejsce pracy: Merchtem
Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

Pakowaczka
  • układanie wędlin na tackach
  • praca przy linii produkcyjnej
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • przestrzeganie przepisów BHP

Pracownik fizyczny:

  • dzwiganie ciężarów 10-12 kg (szynka wieprzowa)
  • przenoszenie gotowych wyrobów na linię produkcyjną
  • praca monotonna/ stojąca wymagająca dużej sprawności fizycznej

Wymagania:

  • doświadczenie w produkcji (branża spożywcza)
  • chęć podjęcia pracy długoterminowej oraz zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem do Belgii
  • możliwość wyjazdu do Belgii samochodem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (polska umowa na zasadach oddelegowania do Belgii)
  • wynagrodzenie w kwocie  12,41 euro brutto, nadgodziny  płatne 18,62 euro brutto
  • trzynastą pensję, prywatną opiekę medyczną dla całej Twojej rodziny
  • zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii
  • kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny za wyjazd samochodem w wysokości  100 euro brutto/ miesięcznie (przy podwożeniu pracownika)

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.