Zakład Piekarniczy "OMAR" jest wiodącym producentem wysokiej jakości pieczywa. Posiadamy wysoko efektywne maszyny piekarnicze o zaawansowanym poziomie technologicznym.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK ZMIANY PRODUKCJI

Miejsce pracy: Kielce
Region: świętokrzyskie

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zmianą produkcyjną pod względem organizacyjnym nastawione na realizację planów produkcyjnych zarówno pod względem ilościowym jak i jakościowym
  • organizowanie, koordynowanie oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników
  • kontrola prawidłowości poszczególnych procesów produkcyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie w technologii piekarniczej
  • predyspozycje do kierowania zespołem ludzi (zmianą)
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym
  • samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność samoorganizacji
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

 Oferujemy:

Stabilną pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole ludzi, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.

Uprzejmie prosimy o przesłanie CV na adres:

Zakład Piekarniczy "OMAR" , ul. Skrajna 88 25-650 Kielce