Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla naszego Klienta szukamy oosby na stanowisko:Starszy księgowy/a

Miejsce pracy - Opoczno

Starszy księgowy/a

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Region: łódzkie

Numer ref.: SK/WS/12/2019

Zadania na stanowisku:

·         Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami

·         Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz miesięcznych, raportów kwartalnych i rocznych

·         Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym w zakresie rozliczeń podatkowych oraz sporządzania deklaracji podatkowych

·         Kontakt z instytucjami zewnętrznymi oraz przygotowywanie sprawozdań, raportów i zestawień na ich potrzeby

·         Organizacja i nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów księgowych

·         Kontrola formalno-prawna dokumentów

·         Optymalizowanie i usprawnianie w zakresie organizacji procesów księgowych

·         Współpraca z innymi działami spółki

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe kierunkowe

·         Doświadczenie w pracy z systemem Sage Symfonia

·         Doświadczenie na stanowisku Księgowej/go w firmie produkcyjnej prowadzącej pełną księgowość

·         Umiejętność obsługi programu księgowego, mile widziane posiadanie certyfikatu księgowego uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

·         Mile widziane doświadczenie związane z wdrożeniem oraz pracą w systemie SAP

·         Praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych

·         Dobra znajomość MS Office

·         Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

·         Umiejętność wykorzystania zdobytego wykształcenia i doświadczenia w realizacji codziennych obowiązków

·         Jakość, terminowość, poprawność i kompletność realizowanych prac

·         Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

·         Umowę o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez firmę

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

·         Bony świąteczne i wakacyjne, dopłaty do ubezpieczenia grupowego

·         Sprzęty niezbędne w codziennej pracy

·         Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w międzynarodowym środowisku

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.