• Firma:
    Pekaes Sp. z o.o.
  • Lokalizacja:
    Błonie, Warszawa (Okolice), mazowieckie, Polska
  • Typ pracy:
  • Ofertę pracy dodano:
    2019-12-26 (56 dni temu)

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Specjalista ds. Płac

Miejsce pracy: Błonie, Warszawa (okolice)

Region: mazowieckie

Główne obowiązki:

  • przygotowywanie list płac dla osób zatrudnionych na umowę o pracę i umowy cywilnoprawne
  • rozliczanie czasu pracy i nieobecności
  • rozliczanie zmiennych składników wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • naliczanie świadczeń pracowniczych, składek ZUS oraz zaliczek na podatek dochodowy
  • sporządzanie oraz przesyłanie deklaracji i sprawozdań do ZUS, US, GUS
  • prowadzenie dokumentacji płacowej i zasiłkowej
  • kontrolowanie i analizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym
  • sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu płac

Oczekiwania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w obszarze płac
  • doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń w dużej firmie (pow. 500 osób)
  • znajomość i umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeniowych
  • znajomość systemów kadrowo-płacowych, programu Płatnik
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność i chęć ciągłego samokształcenia się
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • samodzielność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów ds. kadr i płac,
  • samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego,
  • szkolenia – zarówno branżowe jak i ogólnorozwojowe
  • przyjazną atmosferę pracy i szereg benefitów tj. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, bony świąteczne itp.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”