w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 18 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko operatora maszyn dla firmy zajmującej się wytwarzaniem drutów zbrojeniowych.

Operator maszyn (produkcja drutów zbrojeniowych) - od 13 euro brutto/h - praca w Belgii

Miejsce pracy: Aalter
Region: Cała Polska

Zadania

Obsługa maszyny do produkcji drutów zbrojeniowych, maszyny do tworzenia prętów bądź maszyny do łączenia siatek zbrojeniowych. Wykonywanie innych zadań powierzonych przez pracodawcę. Całkowite przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania

  • wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem

Benefity

  • umowa o pracę
  • stawka podstawowa 13,05 euro brutto/h, stawka przy zmianach dziennych 14,35 euro brutto/h, stawka przy zmianie nocnej 15,66 euro brutto/h
  • dodatki w postaci 13. pensji (premii rocznej), karty paliwowej, dodatku amortyzacyjnego 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego pracownika
  • system poleceń - za polecenie pracownika po przepracowaniu przez niego pełnego miesiąca 50 euro netto
  • opieka polskojęzycznego koordynatora w Belgii i jego pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście