Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Spawacz MAG (m/k) - Austria

Work place: Ried im Innkreis, Austria

Region:Opper-Oostenrijk

Numer ref.: a0t4H00000knVVVQA2

Obowiązki:
  • spawanie produktów w obszarze maszyny,
  • obsługa robota spawalniczego,
  • samodzielne wykonywanie prac spawalniczych zgodnie z planem,
  • sprawdzanie spoin.
Wymagania:
  • umiejętności spawania metodą MAG (mile widziany ważny certyfikat),
  • gotowość do pracy w trybie dwuzmianowym,
  • prawo jazdy B i własny samochód są niezbędne aby dotrzeć do miejsca pracy.
Oferujemy:
  • stawkę zatrudnienia 2480 euro netto miesięcznie (podstawa plus diety),
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (38,50 godzin tygodniowo),
  • 14 miesięcznych wynagrodzeń rocznie,
  • 5 tygodni płatnego urlopu rocznie.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl