Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, specjalisty usług utylizacji odpadów, poszukujemy Księgowego/Księgowej. W związku z tym poniżej prezentujemy ofertę pracy dostępną w Piotrowie Pierwszym.

Specjalista/tka ds. Księgowości w Piotrowie Pierwszym

Miejsce pracy: Piotrowo Pierwsze, Poznań, Mosina, Czempin, Kościan
Region: wielkopolskie

Zadania na tym stanowisku to:

  • księgowanie wyciągów bankowych, zdarzeń gospodarczych na podstawie ustaw (o rachunkowości, podatkowych)
  • koordynowanie analizy rozrachunków, uzgadnianie kont rozrachunkowych
  • nadzorowanie sald wybranych kont bilansowych
  • przygotowywanie płatności, deklaracji VAT
  • ewidencja i rozliczanie środków

W ramach naszej współpracy otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • inne atrakcyjne benefity
  • okazję do podnoszenia kwalifikacji

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • doświadczenia min. 2 letnim na podobnym stanowisku
  • znajomości programów księgowych oraz przepisów podatkowych
  • biegłej obsługi pakietu MS Office

Jeśli masz pytania zadzwoń pod numer: 508 351 455 lub napisz: k.piatek@ksservice.pl

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.