Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów - firmy handlowej zajmującej się sprzedażą precyzyjnych narzędzi dla przemysłu obróbki skrawaniem poszukujemy:

Technical Manager

Work place: Kraków, Polska

Region:Małopolskie

Numer ref.: a0t4H00000knLzgQAE

Obowiązki:
  • planowanie i dbanie o właściwy poziom techniczny wykonywanych wdrożeń,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • określanie kryteriów jakościowych dla realizowanych zadań,
  • zarządzanie podległym zespołem inżynierów/techników, w celu zwiększenia efektywności wdrażanych projektów,
  • zagwarantowanie bieżącej i sprawnej realizacji zgłaszanych zleceń,
  • opracowanie standardów i procedur współpracy ze wszystkimi obszarami biznesu,
  • przeprowadzanie szkoleń produktowych dla członków zespołu, również doradców technicznych z działu sprzedaży,
  • udział w tworzeniu lub aktualizacji katalogu produktów.
  • udział w wystawach oraz targach branżowych.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie na pokrewnym stanowisku,
  • umiejętność strategicznego zarządzania podległym obszarem,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność delegowania zadań i zarządzania zespołem,
  • umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem.
Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w międzynarodowych strukturach firmy,
  • kartę MuliSport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjne i rynkowe warunki finansowe.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl