Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji - Olewin

Work place: Olkusz, Polska

Region:Małopolskie

Numer ref.: a0t4H00000knXPAQA2

Obowiązki:
  • praca przy obsłudze maszyn,
  • dbałość o jakość wykonywanych produktów na różnych etapach procesu montażowego,
  • dbałość o środowisko pracy (stanowisko pracy).
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • odpowiedzialność, sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • od pierwszego dnia pracy otrzymasz umowę o pracę na pełen etat,
  • masz możliwość rozwoju poprzez udział w odpowiednich szkoleniach,
  • bierzesz udział w innowacyjnych projektach,
  • jesteś objęty prywatną opieką medyczną,
  • jesteś dodatkowo doceniany i nagradzany za innowacyjne pomysły.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl