Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług

Pracownik linii produkcyjnej (produkcja sosów) - również dla par - stawka od 13,54 euro brutto/h - Belgia

Miejsce pracy: Schoten, Belgia
Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • wypełnianie sosem odpowiednich opakowań
  • naklejanie etykiet na opakowania
  • pakowanie produktów do skrzynek, kartonów
  • czyszczenie lini produkcyjnej
  • modyfikacja lini produkcyjnnej przy zmianie typu poakowania bądź sosu

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie, dokładność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • chęć do pracy w systemie zmianowym
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem na teren Belgii

Oferujemy:

  • umowę o pracę (warunki polsko - belgijskie)
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie w kwocie 13,54 euro brutto/h + dodatku zmianowego (0,25 euro brutto/h)
  • bony  żywieniowe do wykorzystania na terenie sklepów w Belgii (6 euro brutto za przepracowany dzień)
  • benefity (karta paliwowa, trzynasta pensja, opieka medyczna)
  • dodatek amortyzacyjny za podwożenie pracownika (100 euro brutto miesiąc)

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.