Senior Front-End Developer

Polska, Mazowieckie, Warszawa 36065/001 Permanent

Naszym klientem jest jeden z największych na świecie retailerów sportowy.

Podsumowanie / Job summary:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za ciągły rozwój funkcjonalności serwisu e-commerce, oraz za kod po stronie front-endu na najwyższym poziomie.

Opis stanowiska / Job description:

NA TYM STANOWISKU BĘDZIESZ:

* tworzyć warstwę frontową stron internetowych
* modyfikować funkcjonalności serwisu e-commerce
* dbać o spójność nowego oraz istniejącego kodu
* współpracować ze specjalistami z obszaru technologii i UX

Kogo szukamy / Profile description:

NASZE WYMAGANIA:

* minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
* bardzo dobra znajomość HTML oraz CSS
* bardzo dobra znajomość Javascript
* dobra znajomość Bootstrap 4
* znajomość SASS, NPM, Gulp (lub innych task runnerów) oraz systemu wersji kontroli
* podstawowa znajomość Adobe Photoshop
* znajomość zagadnień z obszaru RWD
* znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
* chęć rozwoju z zakresu nowych technologii i frameworków

MILE WIDZIANE:

* dobra znajomość React.js / Vue.js / Svelte
* doświadczenie w pracy z CMS
* dobra znajomość Node.js

Oferujemy / We offer:

OFERUJEMY:

* zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B
* pracę w dynamicznym zespole
* możliwość wyboru narzędzi oraz technologii pracy
* możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach
* wynagrodzenie odpowiednie do posiadanego doświadczenia i umiejętności
* indywidualną ścieżkę rozwoju wraz ze szkoleniami, które sam(a) zaproponujesz
* dodatkowe biuro w centrum Warszawy
* stabilne zatrudnienie
* częste integracje działowe (sportowe jak i rozrywkowe)

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page