Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier - Niemcy

Work place: Langensteinach, Uffenheim, Niemcy

Region:Bayern

Numer ref.: a0t4H00000knYFaQAM

Zakres obowiązków:
  • obsługa wózka widłowego oraz innych urządzeń transportowych,
  • prace magazynowe związane z rozładunkiem i załadunkiem towarów,
  • praca z użyciem skanerów ręcznych,
  • ogólne prace w obrębie magazynu.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac fizycznych,
  • dokładność, skrupulatność przy wykonywaniu pracy,
  • własny samochód będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku (sporadycznie w sobotę),
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pomoc profesjonalnego i doświadczonego zespołu magazynierów,
  • zniżki dla pracowników na asortyment pracodawcy,
  • możliwość rozwoju kariery w w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl