Firma Dremo Personaldienstleistung GmbH jest niemieckim pracodawcą z wieloletnim doświadczeniem.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Malarz / Lakiernik
Pokaż swoje kolory - zabezpiecz swoją przyszłą karierę!
Zaangażowanemu malarzowi oferujemy stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.

Zapewniamy:

  • ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia
  • umowa na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie godzinowe 13,00 Euro (Wschód) lub 13,30 Euro (Zachód i Berlin)
  • nieopodatkowana dieta + dodatek na wyżywienie/dodatek z tytułu kosztów podróży
  • dopłaty za godziny nadliczbowe
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych
  • bezpłatne ubrania robocze
  • Ubezpieczenie emerytalne, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na wypadek bezrobocia, opieka zdrowotna i ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • do 30 dni płatnego urlopu
  • tygodniowe zaliczki na żądanie

Twoje zadania:

  • prace przygotowawcze do realizacji indywidualnych zamówień klientów
  • analiza, badanie gruntu (podłoża, ściany, tynku..), czyszczenie, przygotowanie, jeśli to konieczne, niwelowanie- wypełnienie ubytków i nierówności
  • tapetowanie
  • prace malarskie
  • pielęgnacja i konserwacja narzędzi, maszyn, sprzętu, wszelkich środków otrzymanych oraz niezbędnych do wykonywania pracy.
  • wykonywanie innych zajęć typowych dla tego zawodu

Wymagania:

  • Ukończyłeś szkolenie zawodowe malarza lub co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego.
  • Konieczna jest dobra znajomość języka niemieckiego (komunikacja w miejscu pracy, wyłącznie w języku niemieckim)
  • Masz doświadczenie w obsłudze konkretnych materiałów, narzędzi i sprzętu
  • Masz umiejętności manualne, jesteś sprawny fizycznie, pracujesz rzetelnie, samodzielnie i ostrożnie
  • Zaangażowanie, niezawodność, praca zespołowa i elastyczność uzupełniają Twój profil
  • Oczywiście nadajesz się do pracy na wysokościach, drabinach i rusztowaniach
  • Dodatkowym atutem byłoby, jeśli masz prawo jazdy i własny samochód.

Cieszymy się z Państwa aplikacji!

Ochrona Państwa danych aplikacyjnych jest dla nas bardzo ważna. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności dla aplikacji (www.dremo.com/policy).

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.