Firma Dremo Personaldienstleistung GmbH jest niemieckim pracodawcą z wieloletnim doświadczeniem.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Monter / Ślusarz przemysłowy

Zapewniamy:

  • ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia
  • stałe stanowisko na czas nieokreślony
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych
  • bezpłatne ubrania robocze
  • ubezpieczenie emerytalne, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na wypadek bezrobocia, opieka zdrowotna i ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • do 30 dni płatnego urlopu płatnego
  • na życzenie wypłata tygodniówek

Zakres obowiązków:

  • Montaż elementów takich jak kraty, balustrady, ramy metalowe, bramy, pokrycia dachowe lub przedmioty codziennego użytku zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Obróbka metali (spawanie, zginanie, hartowanie, nitowanie lub cięcie)
  • Doświadczenie w obróbce metali (wiercenie, szlifowanie, cięcie, spawanie)
  • Serwisowanie konserwacja i naprawa

Twoje kwalifikacje:

  • Ukończone szkolenie zawodowe jako ślusarz, ślusarz mechanik, mechanik przemysłowy itp.
  • Dobra znajomość języka niemieckiego jest konieczna, (komunikacja w miejscu pracy odbywa się wyłącznie w języku niemieckim)
  • Uprawnienia na wózek widłowy / dźwig jest korzystne, ale nie stanowi warunku
  • Doświadczenie w zwykłych procesach spawania jest korzystne
  • Czytanie, umiejętność korzystania z rysunków technicznych
  • Doświadczenie w obróbce metali (wiercenie, szlifowanie, cięcie, spawanie, cięcie)
  • Alternatywnie, kilka lat doświadczenia zawodowego w obróbce skrawaniem metali, takich jak stal lub stal nierdzewna

Cieszymy się z Państwa aplikacji!

Ochrona Państwa danych aplikacyjnych jest dla nas bardzo ważna. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności dla aplikacji (www.dremo.com/policy).

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.