Jesteś w Polsce pielęgniarzem / pielęgniarką i chciałbyś wykonywać swój zawód w Niemczech? Brakuje Ci jedynie nostryfikacji dyplomu? Proponujemy Ci możliwości pracy w zawodzie opiekuna medycznego i jednoczesnego przeprowadzenia procedury uznania dyplomu. Praca na terenia całego kraju w stacjonarnej i ambulatoryjnej opiece.

Pielęgniarka / Pielęgniarz - praca w renomowanych domach opieki i klinikach

Miejsce pracy: Niemcy

Zapewniamy:

  • ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia (pełen etat-niepełny wymiar czasu pracy także możliwy)
  • wynagrodzenie ponadstandardowe - wynagrodzenie godzinowe w wysokości 17,00 euro godz/brutto
  • wysokie dodatki za nadgodziny i pracę w nocy (25%), pracę w niedzielę (50%), pracę w święta państwowe (100%)
  • prawo współdecydowania przy planowaniu dyżurów
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych
  • bezpłatne ubranie robocze

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych z zachowaniem koniecznej profilaktyki
  • Prowadzenie opieki i terapii zajęciowej
  • Dokumentowanie przeprowadzanych czynności

Oczekujemy:

  • Kierunkowego wykształcenia pielęgniarskiego
  • Dobrej znajomości języka niemieckiego, konieczne jest płynne mówienie pełnymi zdaniami (komunikacja w miejscu pracy odbywa się wyłącznie w języku niemieckim)
  • Doświadczenie zawodowe
  • Prawo jazdy mile widziane

Cieszymy się z Państwa aplikacji!

Ochrona Państwa danych aplikacyjnych jest dla nas bardzo ważna. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności dla aplikacji (www.dremo.com/policy).

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.