Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o. (nr 4042) dla swojego Klienta – biura rachunkowego z Gliwic – poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. księgowości w biurze rachunkowym
Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • Przygotowywanie płatności
  • Uzgadnianie rozrachunków
  • Księgowanie/Zaksięgowywanie faktur
  • Sporządzanie deklaracji (VAT, CIT, PIT) - mile widziane
  • Prowadzenie pełnej księgowości
  • Znajomość zasad księgowania w księgach handlowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia dla wszystkich pracowników firmy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dodatki świąteczne
  • Wstępne szkolenie stanowiskowe (wprowadzające)

Wymagania

  • Doświadczenie w księgowaniu faktur
  • Doświadczenie w przygotowywaniu rozrachunków
  • Doświadczenie w sporządzaniu deklaracji VAT- mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole

 Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.