Strominator Elektro GmbH | Instalacje elektryczne / Elektrotechnika

Instalacje odgromowe-Systemy sygnalizacji pożarowej-Oświetlanie dróg ewakuacyjnych-Systemy alarmowe-Technologia sieciowa- Instalacje do sterowania urządzeń w systemie EIB/KNX za pomocą smartfona-Zarządzanie projektami- Systemy oświetleniowe LED-Technologia audio/wideo.
2 lokalizacje | 30 pracowników | doświadczony zespół

Aktualnie poszukujemy 4 wykwalifikowanych pracowników na stanowisko

Elektryk / Elektrotechnik
ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Salzburg / Austria

Zadania:

  • wykonawstwo instalacji elektrycznych
  • montaż urządzeń do ochrony odgromowej, sygnalizacji pożarowej, systemów alarmowych, systemu KNX/EIB, itp.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w zakresie elektryka, elektrotechnika lub pokrewne
  • komunikatywność, otwartość i zdolność pracy w zespole
  • niezawodność, odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu zadań
  • prawo jazdy kategorii min. B
  • dobra znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta:

  • możliwość podjęcia pracy już w połowie stycznia 2020

  • praca na czas określony (6 miesięcy)

  • wynagrodzenie na podstawie taryfowych umów branżowych w Austrii

  • możliwość otrzymania samochodu do dyspozycji

  • zróżnicowane środowisko pracy

  • możliwość udostępnienia pokoju na czas umowy o pracę

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny

Strominator Elektro GmbH
Frau Sandra Rettensteiner
Franz-Josef-Str. 19/6
5020 Salzburg

Tel. +43 676 840 676 200
E-Mail: sandra.rettensteiner@strominator.at