w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 33 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży betoniarskiej poszukujemy osób na stanowisko: Cieśli szalunkowego.

Cieśla szalunkowy - nawet do 2200 EUR brutto/mies. - praca w Belgii

Miejsce pracy: Waregem, Belgia
Region: zachodniopomorskie

Chciałbyś zarabiać 14 EUR brutto/h (po 6 miesiącach 15,66 EUR brutto/h), a oprócz tego mieć nadgodziny (pow. 9 godzin pracy na jednej zmianie) płatne 21 EUR brutto/h?

Chcesz umowy o pracę, wsparcia polskojęzycznego koordynatora w Belgii, wprowadzenia przez niego do firmy w pierwszy dzień pracy czy zorganizowania zakwaterowania?


Oprócz tego oferujemy dodatki, takie jak 13. pensja (premia roczna), karta paliwowa (przy wyjeździe swoim samochodem), dodatek amortyzacyjny 100 EUR brutt/mies. za podwożenie innego pracownika oraz 50 EUR netto za polecenie pracownika (po przepracowaniu przez niego miesiąca)!

Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności u dużego belgijskiego producenta drutów zbrojeniowych!

Wystarczy, że znasz język angielski na poziomie podstawowym, posiadasz doświadczenie jako cieśla szalunkowy oraz możesz wyjechać do Belgii własnym samochodem!!

Aplikuj już teraz, a nasz Specjalista oddzwoni i przedstawi Ci ofertę!

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 517 612 024

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście