w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 33 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z firmy specjalizującej się w produkcji opakowań oraz pojemników plastikowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Operatora maszyn produkcyjnych.

Operator wytłaczarek (plastikowe opakowania) - nawet do 15,48 EUR brutto/h - praca w Belgii

Miejsce pracy: Okegem, Belgia
Region: Cała Polska

Chciałbyś zarabiać minimalnie 12,90 EUR brutto/h a maksymalnie nawet 15,48 EUR brutto/h?

Chcesz umowy o pracę, wsparcia polskojęzycznego koordynatora w Belgii, wprowadzenia przez niego do firmy w pierwszy dzień pracy czy zorganizowania zakwaterowania?


Oprócz tego oferujemy dodatki, takie jak 13. pensja (premia roczna), karta paliwowa (przy wyjeździe swoim samochodem), dodatek amortyzacyjny 100 EUR brutt/mies. za podwożenie innego pracownika oraz 50 EUR netto za polecenie pracownika (po przepracowaniu przez niego miesiąca)!

Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności u dużego belgijskiego producenta drutów zbrojeniowych!

Wystarczy, że znasz język angielski na poziomie komunikatywnym, posiadasz doświadczenie jako operator maszyn produkcyjnych oraz możesz wyjechać do Belgii własnym samochodem!!

Aplikuj już teraz, a nasz Specjalista oddzwoni i przedstawi Ci ofertę!

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 517 612 024

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście