Zakłady Usługowe EZT SA w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. kluczowych klientów

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów w obszarze usług czystościowych i ochrony - praca w terenie
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Badanie potrzeb Klientów, prowadzenie negocjacji oraz rozmów handlowych, przygotowywanie ofert
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami,
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy,

Oczekiwania:

  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz motywacja do osiągania wyników,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • Samodyscyplina, rzetelność, nastawienie na cel
  • Mile widziane doświadczenie w branży utrzymania czystości lub ochrony lub B2B
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy Kat B

Oferujemy:

  • Pracę na Samodzielnym stanowisku
  • Rozwojową prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i przejrzystych strukturach zarządzania;
  • Możliwości  podnoszenia kwalifikacji.
  • Umowa o pracę oraz bonusy
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy

W korespondencji prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach aplikacyjnych:

  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.