NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 700 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla generalnego wykonawcy działającego od ponad 10 lat w polskiej energetyce odnawialnej, rekrutujemy aktualnie na stanowisko:

Civil Works Manager | Wind farms

Miejsce pracy: Biała Podlaska
Region: lubelskie
Numer ref.: BH-115887-2

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Obowiązki:

  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót budowlanych,
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem i koordynacja podwykonawców
  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów, nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • nadzór i koordynacja wszystkich robót na budowie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • język angielski
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia budowy na stanowisku Kierownika Robót budowlanych przy budowach farm wiatrowych, linii energetycznych, fabryk, bądź magazynów
  • samodzielność w działaniu

Samochód służbowy, umowa o pracę, wymiar pracy 5 dni po 8 godzin w tygodniu.