NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 700 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Nasz klient w chwili obecnej poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kosztorysowania instalacji elektrycznych SN/WN

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer ref.: BH-119358-1

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Obowiązki:

  • Opracowywanie koncepcji niezbędnej do przygotowania oferty
  • Opracowywanie kosztorysów instalacji elektrycznych
  • Współpraca z działem projektowym i realizacyjnym wewnątrz firmy
  • Czytanie i opiniowanie dokumentacji technicznej
  • Udział w spotkaniach negocjacyjnych z inwestorami, podwykonawcami i dostawcami

Idealny kandydat:

  • Zdobył wykształcenie wyższe techniczne w kierunku elektrycznym
  • Posiada doświadczenie w pracy jako kosztorysant po stronie generalnego wykonawcy
  • Posiada umiejętności i wiedzę niezbędne do implementacji usprawnień w przedstawianych mu projektach instalacji
  • Posiada doświadczenie w pracy przy stacjach średniego i wysokiego napięcia
  • Posługuje się w pełni komunikatywnie językiem angielskim