FEROX Energy Systems Sp. z o.o. jest firmą w pełni z polskim kapitałem, powstała w 1997 r.
Na bazie podpisanych wieloletnich umów z Jenbacher oraz Waukesha dostarczamy na rynek Polski oraz krajów ościennych nowoczesne układy kogeneracyjne oparte na silnikach gazowych w zakresie mocy od 1 MWe do 10 MWe oraz świadczymy usługi serwisowe. Podstawowe sektory działania to energetyka oraz oil&gas, gdzie jesteśmy zdecydowanym liderem. Wieloletni i trwały rozwój firmy pozwolił na rozszerzenie aktywności na inne obszary przemysłu. Ferox Energy Systems Sp. z o.o. jest właścicielem firm z zakresu tzw. automatyzacji procesów produkcyjnych oraz specjalistycznych firm produkcyjnych.

Jedną z najważniejszych wartości firmy są pracownicy, dlatego dajemy możliwość stałego poszerzania swojej wiedzy i rozwoju kompetencji poprzez realizację programu szkoleń krajowych i zagranicznych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK PROJEKTU

Miejsce pracy: Katowice

Region: śląskie

Numer ref.: FES/REK/2019/12/17

Zakres obowiązków

  • Opracowanie koncepcji technicznych i studiów wykonalności projektów instalacji kogeneracyjnych.
  • Udział w opracowaniu budżetu projektu oraz optymalizacja rozwiązań technologicznych na podstawie dokumentacji technicznej oraz stanu istniejącego.
  • Analiza i optymalizacja dokumentacji przetargowych, budowlanych i wykonawczych.
  • Organizacja oraz nadzór nad realizacją robót w oparciu o harmonogram realizacji oraz założony budżet.
  • Udział w przygotowaniu (koordynacja) i prowadzenie dokumentacji robót, uzgadnianie zamiennych rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych.
  • Koordynowanie procesu uzyskiwania pozwoleń i decyzji we współpracy z organami administracji publicznej i gestorami sieci.
  • Kontrola nad terminową i jakościową realizacją robót, zgodnie z dokumentacją techniczną i sztuką budowlaną.
  • Współpraca z inwestorem i podwykonawcami, wybór podwykonawców i dostawców, kontrola i rozliczanie robót podwykonawców pod względem zgodności z umową.
  • Udział w odbiorach wykonywanych robót oraz przygotowanie (koordynacja) dokumentacji odbiorowej.

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane): elektrotechnika, energetyka, mechanika, ochrona środowiska lub pokrewne.
  • Wiedza i doświadczenie w pełnym procesie projektowania i realizacji obiektów, preferowana w zakresie energetyki przemysłowej.
  • Wymagane jest min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w kierowaniu projektami.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji projektów kogeneracyjnych.
  • Znajomość prawa budowlanego i energetycznego oraz praktyczna wiedza na temat procesu formalno-prawnego w uzyskiwaniu zgód i decyzji administracyjnych.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów i łatwość podejmowania decyzji.
  • Wysoka motywacja i konsekwencja w realizacji celów.
  • Dokładność i dobra organizacja.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania.
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się branży i przyjaznym zespole.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Atrakcyjny system wynagradzania, premii i nagród na podstawie realizacji wyznaczonych założeń.
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport).

Oferty prosimy przesyłać na adres

ferox@ferox.pl

z dopiskiem w temacie wiadomości

Ferox Energy Systems Sp. z o.o
40-599 Katowice, ul. Żeliwna 38

Prosimy w dokumentach aplikacyjnych o zamieszczenie klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FEROX ENERGY SYSTEMS SP. Z O.O., 40-599 Katowice, ul. Żeliwna 38, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018 r. poz. 1000) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest firma Ferox Energy Systems Sp. z o.o., 40-599 Katowice, ul. Żeliwna 38. Dane osobowe zbierane są na zasadzie dobrowolności.

Ma Pani/Pan prawo do ich korekty, jak również usunięcia.