Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie dla naszego Klienta z branży ogrodniczo - rolniczej, poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Kierownik Działu Części Zamiennych.

Kierownik Działu Części Zamiennych (okolice Poznania)!
Pokieruj zespołem w stronę sukcesu!

Miejsce pracy: Baranowo
Region: wielkopolskie

Pokieruj naszym zespołem w stronę sukcesu!

Uważasz się za osobę, która posiada odpowiednie kompetencje do kierowania zespołem a dodatkowo jest sumienna i zaangażowana w swoje obowiązki?

Jeżeli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, zgłoś się do nas i zostań Kierownikiem Działu Części zamiennych!

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • codziennie koordynowanie pracy zespołu;
  • planowanie rozmieszenia towarów oraz logistyka magazynu;
  • usprawnianie procesów obsługi klienta, współpraca z zewnętrznymi serwisami, a także pozyskiwanie towarów na rynkach zagranicznych;
  • rozwiązywanie trudnych spraw i dbanie o relacje z Klientami oraz Kontrahentami.

Czego wymagamy od idealnego kandydata na nasze stanowisko?

  • Umiejętności obsługi systemu klasy ERP lub programu sprzedażowego.
  • Znajomości programu logistycznego WMS.
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem.
  • Znajomości branży motoryzacyjnej/ogrodniczej, pod kątem części zamiennych do maszyn.
  • Doświadczenia we wdrażaniu/użytkowaniu systemu kodów kreskowych (w tym terminali).
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2 – będziesz wykorzystywać go szczególnie w korespondencji mailowej i przy okazji rozmów telefonicznych z Klientami zagranicznymi.
  • Umiejętności odczytywania rysunku technicznego – mile widziane.

Czujesz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko?

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

W ramach naszej współpracy otrzymasz:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, w wysokości 6000 do 7000 zł brutto.
  • umowę o pracę
  • świetne premie uznaniowe i sezonowe.
  • kartę Multisport.
  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie.
  • dofinansowanie 14-dniowego nieprzerwanego wypoczynku („wczasy pod gruszą”).
  • możliwość pracy na jedną zmianę od godziny 8/8.30 do 16/16.30 od poniedziałku do piątku ( w sezonie godziny pracy mogą się trochę wydłużyć).

Zainteresowany/a? Nie zwlekaj, prześlij do nas swoje CV!

Zapraszamy do Baranowa!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem: 503 075 956,

lub pod adresem: e.cofta@ksservice.pl

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.