Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Menadżer ds. obsługi klienta (m/k)

Work place: Skierniewice, Polska

Region:Łódzkie

Numer ref.: a0t4H00000knaQGQAY

Obowiązki:
  • zarządzanie i koordynacja 4-osobowym zespołem,
  • codzienne wsparcie pracowników, służenie pomocą i poszukiwanie rozwiązań,
  • kontakt z klientem, budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych,
  • praca w obszarze ubezpieczeniowym.
Oczekiwania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • dobra znajomość języka angielskiego (rozmowy z zagraniczną centralą),
  • świadomość i dojrzałość biznesowa,
  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania rozwiązań,
  • gotowość do wyjazdów do klienta w ramach konieczności.
Oferujemy:
  • miejsce pracy: Skierniewice
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • pracę w godzinach 08:00 - 16:00,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl