Inżynier Elektronik (biblioteka komponentów elektronicznych)

Polska, Śląskie, Tychy 36275/001 Permanent

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z ugruntowaną opinią na rynku z okolic Katowic.

W związku z planowanym rozwojem firma poszukuje osoby, która obejmie stanowisko Inżynier Elektronik (biblioteka komponentów elektronicznych)

Podsumowanie / Job summary:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:Inżynier Elektronik (biblioteka komponentów elektronicznych).

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie dokumentacji w bazie danych (SAP), współudział w projektowaniu modeli 3D oraz uczestnictwo w homologacji nowych produktów oraz nowych komponentów.

Opis stanowiska / Job description:

  • Tworzenie dokumentacji w bazie danych (SAP);
  • Tworzenie biblioteki komponentów elektronicznych;
  • Monitorowanie dostępności komponentów;
  • Współudział w projektowaniu modeli 3D;
  • Uczestnictwo w homologacji nowych produktów oraz nowych komponentów;
  • Tworzenie zamówień;
  • Pozyskiwanie zamienników komponentów do istniejących już produktów.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie kierunkowe (elektronika, elektryka, elektromechanika);
  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze rozwijania elektroniki;
  • Doświadczenie w homologacji komponentów elektronicznych;
  • Znajomość systemu SAP (mile widziana);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • Znajomość języka francuskiego, niemieckiego (mile widziana);
  • Znajomość oprogramowania Creo /Windchill;
  • Dobra organizacja pracy własnej, proaktywna postawa, dynamizm w działaniu.

Oferujemy / We offer:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji;
  • Atrakcyjny system wynagradzania (system premiowy, benefity pozapłacowe);
  • Pracę w międzynarodowym zespole.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page