Poznańska Agencja Pracy HR Biznes Paulina Orlik-Lange (nr KRAZ 22257) to zespół doświadczonej kadry zajmującej się pozyskiwaniem najlepszych pracowników na rynku polskim. Zajmujemy się rekrutacją pracowników tymczasowych, pośrednictwem przy rekrutacjach stałych oraz outsourcingiem kadrowo-płacowym pracowników z Polski.

Specjalista ds. kadr i płac
Winogrady

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej pracowników biura oraz pracowników tymczasowych,
  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac oraz rachunków dla zleceniobiorców,
  • rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy (urlopy pracownicze, zwolnienia lekarskie),
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, sprawozdań GUS oraz współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
  • przygotowywanie raportów na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • monitorowanie ważności szkoleń BHP, badań lekarskich.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnej kadrowej,
  • znajomość specyfiki pracy w agencji zatrudnienia – warunek konieczny,
  • umiejętność obsługi systemu kadrowo-płacowego OPTIMA – warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych  i podatkowych,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bardzo dobre warunki pracy (możliwość negocjacji wynagrodzenia),
  • stabilne warunki zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie,
  • pracę w  miłej atmosferze,
  • samochód, telefon, laptop,
  • możliwość szkoleń.

Zapraszamy do przesyłania CV.
Uprzejmie informujemy, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.