Hardware Engineer (m/f)

Katowice, śląskie, Polska
6 dni temu

Polska, Śląskie, Katowice 36197/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z ugruntowaną pozycją na rynku z okolic Katowic.

W związku z planowanym rozwojem firma poszukuje osoby, która obejmie stanowisko HARDWARE ENGINEER.

Podsumowanie / Job summary:

W związku z rozwojem firmy i ulokowaniem nowych stanowisk w obszarze R&D w zakładzie produkcyjnym w Polsce, nasz Klient (międzynarodowa firma tworząca rozwiązania z obszaru automatyki domowej) poszukuje kandydata na stanowisko HARDWARE ENGINEER.

Opis stanowiska / Job description:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie wielowarstwowych obwodów drukowanych;
  • Definiowanie specyficznych wymagań dotyczących layoutów PCB;
  • Zapewnienie rozwiązań zgodnych ze specyfikacjami technicznymi, kosztami projektu, jakością i celami czasowymi projektu;
  • Zapewnienie homologacji nowych komponentów zgodnie z wymaganiami wewnętrznymi;
  • Uczestnistwo w działaniach mających na celu poprawę jakości istniejących podzbiorów sprzętowych (analiza awarii, badania przyczyn źródłowych);

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika);
  • Znajomość języka angielskiego (B2, w tym znajomość języka technicznego);
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze hardware;
  • Doświadczenie w projektowaniu PCB (projektowanie obwodów wielowarstwowych);
  • Mile widziana wiedza dotycząca testów elektronicznych (EMC, testy klimatyczne);
  • Dokładność i skrupulatność;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy / We offer:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie;
  • Udział w rozwoju działu R&D;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Pracę w międzynarodowym zespole.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page