w aktówce

To ogłoszenie wygasło 25 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowiska: Operator Wózka widłowego, Operator Linii oraz Operator Maszyn.

Operator na produkcję
- transport, atrakcyjne stawki!

Miejsce pracy: Oborniki
Region: wielkopolskie

Zapewniamy najlepsze warunki pracy!

  • Gwarantujemy Ci wysokie wynagrodzenie zasadnicze oraz konkurencyjny system premiowy, który przysługuje już od początku zatrudnienia.
  • Zapewniamy także stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. 
  • Zależy nam na Twoim nieustannym rozwoju, dlatego dajemy Ci szansę zdobycia doświadczenia.

W trosce o Ciebie zapewniamy również transport z Szamotuł, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna oraz Murowanej Gośliny a już od pierwszego dnia pracy opiekę koordynatora personalnego i profesjonalne wdrożenie w obowiązki. 

Dołącz do naszego zespołu!

  • Jeżeli posiadasz potrzebę ciągłego rozwoju, rozwijaj się z nami na stanowisku Operatora Maszyn! Poszukujemy osoby chętnej do pracy na 3 zmiany, z umiejętnością odczytywania rysunku technicznego.
  • Chcesz zostać Operatorem Wózka Widłowego? Proszę bardzo! Jeżeli jesteś chętny do pracy w systemie III zmianowym, posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie, a dodatkowo możesz pochwalić się uprawnieniami na wózki widłowe i doświadczeniem na stanowisku Operatora (mile widziane!) – to idealnie spełniasz nasze oczekiwania!
  • Interesuje Cię praca Operatora Linii? Zgłoś się do nas, jeżeli : posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie, jesteś gotowy do pracy w trybie 3 zmianowym, a dodatkowo posiadasz uprawniania do obsługi suwnicy oraz wózka widłowego (mile widziane).

 

Daj sobie szansę na rozwój i pracę w pełnym energii i pozytywnego nastawienia zespole.

Zgłoś się do nas już teraz!

Potrzebujesz więcej informacji? Czekamy pod numerem:503 075 956 lub pod adresem: e.cofta@ksservice.pl 

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście