Kontroler ds. Produkcji

Polska, Mazowieckie, Pruszków 36315/001 Permanent

Naszym Klientem jest międzynarodowa spółka produkcyjna, mieszcząca się kilka kilometrów na zachód od Warszawy

Podsumowanie / Job summary:

Idealny kandydat to osoba z doświadczeniem w obszarze kontrolingu produkcyjnego. Do najważniejszych zadań będzie należała analiza procesów produkcyjnych, budżetowanie, kontrola stanów magazynowych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna także za optymalizację kosztów oraz uczestnictwo w projektach rozwoju obszaru operacyjnego.

Opis stanowiska / Job description:

  • Analiza poszczególnych procesów produkcyjnych
  • Analiza wydajności procesów produkcyjnych pod kątem kosztowym
  • Przygotowanie budżetu produkcyjnego
  • Ustalanie cen ewidencyjnych (standard costing), sporządzanie analiz odchyleń, rekomendacje
  • Optymalizacja kosztów produkcji
  • Analiza i kontrola stanów magazynów, zapewnienie ciągłości operacyjnej zakładu
  • Wsparcie Dyrektora Finansowego w kreowaniu możliwości rozwoju biznesu
  • Kalkulacja opłacalności inwestycji produkcyjnych (NPV, IRR)

Kogo szukamy / Profile description:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Finanse i Rachunkowość, Ekonomia
  • Wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość systemu Microsoft Dynamics AX
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel
  • Sumienność, zaangażowanie

Oferujemy / We offer:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonus roczny
  • Opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera pracy

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page