Drogowa Trasa Średnicowa Spółka Akcyjna w Katowicach powstała w 1993 roku. Jest firmą inżynierską wyspecjalizowaną w zarządzaniu przedsięwzięciami inwestycyjnymi. Zakres usług obejmuje pełne zastępstwo inwestycyjne oraz jego elementy jak programowanie, przygotowanie, realizacja, nadzór nad realizacją, utrzymanie oraz projektowanie.

Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych.
  • Prowadzenie procesu selekcji z uwzględnieniem wymaganych kompetencji.
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami.
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów.
  • Negocjacja warunków i zawieranie umów.
  • Raportowanie statystyk rekrutacji.
  • Typowe prace administracyjno-biurowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość przepisów prawnych.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dokładność, rzetelność, sumienność.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Pracę w rozwijającej się firmie.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia.
  • Prywatne ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie Benefit Systems.
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Prywatny parking na terenie firmy.
  • Miejsce pracy: Katowice.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez DTŚ SA, ul. Mieszka I nr 10, 40-877 KATOWICE, w celu obsługi procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu obsługi zapytania. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.