w aktówce

Wraz z Nowym Rokiem przyszła do Ciebie potrzeba zmiany?
Zacznij od pracy!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Obecnie dla naszego Klienta zajmującego się dystrybucją i produkcją , poszukujemy Kandydatów do pracy w Strzelinie na stanowisku Pracownik Produkcyjny.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Strzelin
Region: dolnośląskie

Wraz z Nowym Rokiem przyszła do Ciebie potrzeba zmiany? Zacznij od pracy!

Do naszej firmy w Strzelinie poszukujemy Operatora Produkcji, który zajmie obejmie obowiązki na dziale montażu lub obróbki metalu.

Czego wymagamy?

Przede wszystkim chęci do nauki! – Jesteśmy otwarci  również na kandydatów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pracą produkcyjną.

Mile widziane:

  • uprawnienia do obsługi żurawi, suwnic lub wózków widłowych
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej

Pracuj z nami i zyskaj:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • premie; 
  • możliwość rozwoju.

Chcesz wiedzieć więcej? 

Zadzwoń: 503 075 956, lub napisz: e.cofta@ksservice.pl 

Aplikuj teraz

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście