Firma G&K Komputer powstała w 2002 roku. Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem, wdrażaniem oraz administrowaniem sieci logicznych. Pod stałym nadzorem mamy systemy informatyczne, pracujące w UNIX, Novell NetWare, Windows 2003/2008/2012/2016/XP/Vista/7/10, oraz na środowiskach wirtualnych VMware, HyperV.
  Od 2018 roku firma rozwija także działalność w systemach OZE (pompy ciepła, solary, fotowoltaika).

Kierownik Działu IT Warszawa-Modlin
Praca dwuzmianowa 7-23

Miejsce pracy: Warszawa-Modlin
Region: mazowieckie
Numer ref.: 1/01/2020

OPIS STANOWISKA:

  • Administracja, utrzymanie ciągłości działania systemów infrastruktury serwerowej (w tym macierzy dyskowych, serwerów, przełączników SAN);

  • Utrzymanie i rozwój środowiska IT (w tym infrastruktura serwerowa, komputery PC, laptopy, drukarki);

  • Administracja uprawnieniami i dostępem do zasobów IT;

  • Instalacja, konfiguracja sprzętu i oprogramowania;

  • Monitorowanie wykonania kopii zapasowych;

  • Dbałość o bezpieczeństwo teleinformatyczne,

  • Zarządzanie systemami ochrony antywirusowej i antyspamowej;

  • Prowadzenie i utrzymanie dokumentacji środowiska IT;

  • Wsparcie informatyczne użytkowników- II linia

  • Zarządzanie zespołem

OPIS WYMAGAŃ:

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w administracji środowiskiem serwerowym (preferowane 5 lat);

  • Wykształcenie wyższe;

  • Bardzo dobrej znajomości środowiska MS Windows 2008 R2/2016, w tym Active Directory, GPO; DNS; DHCP; zarzadzanie uprawnieniami;

  • Bardzo dobrej znajomości technologii wirtualizacyjnej Vmware;

  • Bardzo dobrej znajomości rozwiązania kopii zapasowych Veeam;

  • Bardzo dobrej znajomości rozwiązań macierzy dyskowych HPE;

  • Dobrej znajomość języka angielskiego (minimum B1);

  • Dobrej znajomości zagadnień bezpieczeństwa teleinformatycznego;

  • Samodzielność w działaniu; ukierunkowanie na rezultat.

  • Prawo jdy kat. B

  • Niekaralność

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Dostęp do nowych technologi
  • Rozwój osobisty
  • Samochód

Mozliwość podjęcia pracy od zaraz.

Do CV prosimy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia bieżącej rekrutacji.”Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), zwane dalej „RODO”, informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest G&K Komputer Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. F.Magellana 4 (dalej G&K). Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek jest konieczne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest art 6 ust.1 lit. a)RODO czyli zgoda, którą może Pan/Pani w każdej chwili odwołać, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych do czasu odwołania zgody. G&K może przetwarzać dane osobowe także na podstawie art 6 ust.1 lit. f)RODO czyli w oparciu o prawnie uzasadniony interes administratora danych osobowych jakim jest zabezpieczenie lub obrona roszczeń, których źródłem może być m.in.podniesienie zarzutu dyskryminacji. W tym celu dane będą przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną, prawną a także podmiotom wspierającym G&K w zakresie rekrutacji. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.Ma Pan/Pani prawo żądania od G&K dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, sprzeciwu, przeniesienia danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu otrzymania Pana/Pani CV. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: ruku@gik.net.pl