Firma G&K Komputer powstała w 2002 roku. Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem, wdrażaniem oraz administrowaniem sieci logicznych. Pod stałym nadzorem mamy systemy informatyczne, pracujące w UNIX, Novell NetWare, Windows 2003/2008/2012/2016/XP/Vista/7/10, oraz na środowiskach wirtualnych VMware, HyperV.

 Od 2018 roku firma rozwija także działalność w systemach OZE (pompy ciepła, solary, fotowoltaika).

Specjalista Działu NOC
Paca 24h/7

Miejsce pracy: Warszawa-Modlin
Region: mazowieckie
Numer ref.: 2/01/2020

Główne obowiązki:

  • Obsługa zgłoszeń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Wstępna weryfikacja problemu,
  • Usunięcie usterki bądź powiadomienie odpowiednich służb technicznych,
  • Asysty przy pracach planowych firm zewnętrznych (PAZP, IMGW, Golland, TP SA, T-Mobile, Orange, Polkomtel, itp.),
  • Współpraca techniczna z kontrahentami klientami i dostawcami usług (LS, PAZP, IMGW, NETIA, EXATEL, TPSA itp.),
  • Zarządzanie siecią bezprzewodową MPL — WLAN,
  • Monitorowanie systemów w oparciu o dostępne stanowiska,
  • Utrzymanie sprawności i czystości czujników systemu METEO, również w czasie akcji ZIMA,
  • Współpraca zdalna z innymi firmami odpowiedzialnymi za systemu i infrastrukturę.

Wymagania:

  • Administracja sprzętem komputerowym i siecią wewnętrzną
  • Znajomość urządzeń sieci LAN
  • Dobra znajomość systemu Windows, oraz systemów Linux od strony administracyjnej
  • Znajomość pakietu Office
  • Umiejętności analizowania problemów użytkowników
  • Znajomość języka angielskiego (stopień podstawowy)
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Zdolności manualne – drobne naprawy sprzętu elektronicznego
  • Kreatywność, sumienność i zaangażowanie

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu montażu i funkcjonowania instalacji teletechnicznych (m.in. systemy bezpieczeństwa, LAN, CTTV)
  • Znajomość zasad funkcjonowania systemów alarmowych
  • Monitoring wizyjny w oparciu o CCTV

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Realizację ciekawych projektów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Praca całodobowa w systemie zmianowym 12h

Do CV prosimy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia bieżącej rekrutacji.”Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), zwane dalej „RODO”, informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest G&K Komputer Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. F.Magellana 4 (dalej G&K). Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek jest konieczne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest art 6 ust.1 lit. a)RODO czyli zgoda, którą może Pan/Pani w każdej chwili odwołać, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych do czasu odwołania zgody. G&K może przetwarzać dane osobowe także na podstawie art 6 ust.1 lit. f)RODO czyli w oparciu o prawnie uzasadniony interes administratora danych osobowych jakim jest zabezpieczenie lub obrona roszczeń, których źródłem może być m.in.podniesienie zarzutu dyskryminacji. W tym celu dane będą przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną, prawną a także podmiotom wspierającym G&K w zakresie rekrutacji. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.Ma Pan/Pani prawo żądania od G&K dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, sprzeciwu, przeniesienia danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu otrzymania Pana/Pani CV. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: ruku@gik.net.pl