w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 16 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Pracownik produkcji bez doświadczenia – nawet 15,26 euro brutto/h – Belgia

Miejsce pracy: kallo
Region: Cała Polska

Aktualnie, dla naszego belgijskiego Klienta, firmy znajdującej się produkcją nawozu mineralnego, poszukujemy Pracowników Produkcji.

Poszukujesz stałego zatrudnienia ?

Chcesz otrzymywać 15,26 euro brutto/h, ponadto premie zmianowe (premia nocna i weekendowa – 50 euro netto dziennie)?

Zostań naszym pracownikiem, wyjedz do Belgii i zgarnij pozostałe benefity (karta paliwowa, dodatek amortyzacyjny)

Zagwarantujemy także czeki żywieniowe w kwocie 3, 55 euro brutto za przepracowany dzień, pakiet prywatnej opieki medycznej i stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora, który wprowadzi Cię do firmy i pomoże w zorganizowaniu zakwaterowania

Jako pracownik produkcji będziesz odpowiadał za obsługę suszarek, pras czy maszyn do workowania i prace magazynowe na terenie zakładu

Brzmi ciekawie? Nie czekaj i aplikuj już dziś :-)!Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście