Eurocash Logistyka:

To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 14 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistykę tworzy  ponad 3500 pracowników.

Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Personalnych

Miejsce pracy: Porosły

Region: podlaskie

KLUCZOWE ZADANIA:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska szeregowe w strukturze Centrum Dystrybucyjnego,
  • Czynny udział w pozyskiwaniu nowych pracowników z rynku, poszukiwanie i wdrażanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów do pracy,
  • Wydawanie dokumentów do zatrudnienia, weryfikacja dokumentów pracowników i przekazanie podpisanych dokumentów do Działu Kadr i Płac,
  • Dystrybucja umów o pracę i innych dokumentów kadrowych,
  • Dbałość o poprawny obieg dokumentacji personalnej,
  • Nadzór i kontrola nad poprawnością prowadzenia dokumentacji pracowniczej w Centrum Dystrybucyjnym,
  • Kontrola i raportowanie wskaźników HR w Centrum Dystrybucyjnym m.in. liczby godzin nadliczbowych, stanu wykorzystania urlopów wypoczynkowych, absencji pracowników itp.,
  • Stała, bieżąca współpraca z Centralnym Działem Kadrowo-Płacowym oraz HR,
  • Rozwiązywanie bieżących spraw zgłaszanych bezpośrednio przez pracowników Centrum Dystrybucji,
  • Wsparcie Menadżera Centrum Dystrybucyjnego w bieżących zadaniach.

IDEALNY KANDYDAT POWINIEN:

  • Posiadać doświadczenie w obszarze rekrutacji (w szczególności rekrutacje na stanowiska szeregowe/rekrutacje masowe),
  • Znać zagadnienia związane z prawem pracy,
  • Sprawnie obsługiwać pakiet MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • Mieć wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe,
  • Być samodzielny i dobrze organizować swoją pracę,
  • Cechować się wysoką kulturą osobistą oraz orientacją na klienta wewnętrznego i zewnętrznego.

NA TYM STANOWISKU ZAPEWNIAMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo – okres około 1 roku,
  • Wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego i premii,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:
     - Pikniki letnie oraz atrakcje dla rodziny w Centrum Dystrybucyjnym;
     - Paczki i bony na Święta;
     - Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;
     - Program stypendialny dla dzieci Pracowników;
     - Ubezpieczenie grupowe;
     - Prywatna opieka medyczna Medicover;
     - Karty sportowe;
     - Imprezy świąteczne;
     - Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.
  • Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe.

KLIKNIĘCIE PRZYCISKU „APLIKUJ” OZNACZA, ŻE WYRAŻASZ ZGODĘ NA PRZETWARZANIE SWOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB OBECNEGO JAK I PRZYSZŁYCH PROCESÓW REKRUTACJI, PROWADZONYCH PRZEZ EUROCASH S.A. ZGODNIE Z POSTANOWIENIAMI USTAWY Z 29 SIERPNIA 1997 R. O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (T.J. DZ. U. Z 2002 R., NR. 101, POZ. 926 ZE ZM.). PODANIE DANYCH JEST DOBROWOLNE, W KAŻDEJ CHWILI PRZYSŁUGUJE CI PRAWO DO WGLĄDU DO DANYCH, ICH POPRAWIANIA LUB USUNIĘCIA. ŻĄDANIE USUNIĘCIA DANYCH OZNACZA REZYGNACJĘ Z DALSZEGO UDZIAŁU W PROCESACH REKRUTACJI I SPOWODUJE NIEZWŁOCZNE USUNIĘCIE TWOICH DANYCH. JEŻELI NIE WYRAŻASZ TAKIEJ ZGODY, PROSIMY, ABYŚ NIE KLIKAŁ TEGO PRZYCISKU.