Jesteśmy liderem branży w swoim segmencie, firmą obecną na rynku od blisko 30 lat, zatrudniającą ludzi, którzy z entuzjazmem i zaangażowaniem pracują nad wdrażaniem unikalnych, innowacyjnych rozwiązań.

Jeśli Twoją pasją są analizy, potrafisz czytać i systematyzować dane, a dodatkowo interesują Cię rozwiązania z zakresu Big Data, AI i machine learning, dołącz do naszego zespołu. Nas też to fascynuje i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań, dzięki którym analityka będzie wspierać biznes i przewidywać trendy rynkowe.

Menedżer ds. Planowania i Analiz

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Twoje Zadania:

·         poszukiwanie i kreowanie możliwości wykorzystania potencjału rynkowego – jeśli lubisz tropić zjawiska i trendy, poszukiwać między nimi zależności, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie, które pomoże nam wykorzystać rynkowe nisze, to u nas będziesz miał z pewnością dużo swobody w realizacji tej pasji.

·         prognozowanie popytu rynku i sprzedaży w danej kategorii asortymentowej – jeśli liczby nie mają dla Ciebie tajemnic, z różnych źródeł potrafisz wyczytać te właściwe dane, to z nami się świetnie dogadasz. Będziemy pracować nad przewidywaniem sprzedaży i wynikami rynkowymi. To lepsze niż dobra zagadka kryminalna.

·         współpraca z innymi działami firmy w prognozowaniu sprzedaży – u nas pracują świetni ludzie, którzy doskonale się rozumieją i lubią ze sobą pracować. Jeśli chcesz być częścią takiego zespołu, to zapraszamy. Naprawdę warto.

·         odpowiedzialność za planowanie i uzgadnianie sprzedaży – damy Ci dużo samodzielności i swobody, możliwości wdrażania własnych pomysłów i innowacji. Jeśli nie lubisz rutyny i chcesz mieć pole do działania, to w naszym zespole jest na to miejsce.

·         monitorowanie zapasów i procesu planowania zamówień – szukamy ludzi, którzy będą czujnie i uważnie patrzyć na nasz asortyment i zarekomendują rozwiązania najlepsze dla biznesu.

·         współpraca projektowa przy rozwoju narzędzi analitycznych i prognostycznych – ciągle się rozwijamy i uczymy. Chcesz coś zaproponować, chcesz mieć wpływ na narzędzia, z jakich korzystamy i sposób pracy? Nie możesz trafić lepiej. Jesteśmy otwarci na zmiany i na nowe podejście, chętnie uczymy się od siebie nawzajem i stale się rozwijamy.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego. Preferowane kierunki: ekonomia, finanse, zarządzanie lub pokrewne,
  • 2-3 letniego doświadczenia na stanowisku związanym z prognozowaniem i/lub planowaniem sprzedaży (Demand Planner, Analityk, Specjalista ds. planowania sprzedaży lub pokrewne),
  • znajomości statystycznych metod prognozowania,
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych i interpretacji danych,
  • znajomości obsługi baz SQL i narzędzi analitycznych,
  • bardzo dobrej umiejętności obsługi programu Excel (VBA, Power Query),
  • umiejętności pracy zespołowej i znajomość pracy zwinnej,
  • bardzo dobrych umiejętności prezentacyjnych i komunikacyjnych,
  • znajomości języka angielskiego,
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania w „R” lub SaS i znajomość systemowych narzędzi do prognozowania i planowania.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie, która przez ostatnie 30 lat świadomie budowała swoją pozycję rynkową,
  • umowę o pracę, którą rozpoczniesz bez okresu próbnego,
  • opiekę medyczną i szeroki dostęp do usług zdrowotnych,
  • kartę sportową i dostęp do wielu obiektów sportowych,
  • możliwość rozwijania swoich pasji w Klubie Biegacza,
  • pracę w zgranym, zaangażowanym i (musimy to powiedzieć) sympatycznym zespole,
  • udział w szkoleniach i konferencjach,
  • przestrzeń do samodzielnego działania i podejmowania inicjatyw.