Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która odpowiedzialna będzie za realizację celów sprzedażowych dla danej kategorii sprzedażowej poprzez zarządzanie ekspozycją sklepową.

Menedżer ds. Marketingu w Sklepach

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Twoje zadania:

·        odpowiedzialność za opracowanie i wdrażanie standardów ekspozycji asortymentu danej grupy produktowej we współpracy z menedżerem produktu i menedżerem ds. ekspozycji,

·        tworzenie modelu handlowego i kategoryzacja sklepów,

·        prowadzenie projektów zmierzających do optymalizacji sprzedaży w ramach wybranej grupy asortymentowej,

·        monitorowanie i analiza bieżących danych sprzedażowych oraz podejmowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży,

·        współpraca przy tworzeniu strategii marketingowej oraz akcji promocyjnych, dla danej grupy produktowej,

·        nadzór nad procesem komunikacji marketingowej na sali sprzedaży,

·        aranżacja planów sklepów zgodnie z obowiązującym modelem handlowym,

·        wizyty w sklepach w celu weryfikacji jakości ekspozycji, pracy promotorów, kontroli oznaczeń marketingowych.

Oczekujemy:

·       min. 2 lat doświadczenia w obszarze planowania ekspozycji w sklepie, tworzenia planogramów, marketingu sklepowego, merchandisingu, co przekłada się na znajomość zasad efektywnej ekspozycji produktowej,

·         wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia,

·         gotowość do poszukiwania i tworzenia niestandardowych rozwiązań,

·         duża otwartość na współpracę,

·         doskonałe umiejętności komunikacyjne,

·         wykształcenie wyższe,

·         bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office, w szczególności Microsoft Excel,

·         znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

·         Prawo jazdy kat. B i czynna umiejętność prowadzenia samochodu.

Oferujemy:

·         pracę w znanej, stale rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         dofinansowanie do pakietu benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

·         możliwość współpracy z zaangażowanym zespołem ludzi posiadających ekspercką wiedzę.