Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która odpowiedzialna będzie za opracowywanie,

zarządzanie i wdrażanie koncepcji komunikacji marketingowej w sklepach poszczególnych Marek.

Menedżer ds. Ekspozycji Producenckiej

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Twoje zadania:

·  standaryzacja ekspozycji producenckiej w sklepach, w ramach poszczególnych grup produktowych,

·        wdrażanie i koordynowanie uzgodnionych projektów marketingowych w sklepach,

·   analiza efektywności prowadzanych projektów oraz sporządzanie analiz i raportów w tym zakresie,

·         przygotowanie oraz bieżące prowadzenie zestawień i ewidencji materiałów reklamowych,

·       stała kontrola stanu wizualnego i technicznego ekspozycji na podstawie informacji ze sklepów, dokumentacji zdjęciowej oraz wizyt kontrolnych,

·        współpraca z projektantami oraz agencjami reklamowymi,

·        współpraca z innymi działami firmy, w ramach prowadzonych działań marketingowych,

·         zarządzanie akcjami promotorskimi.

Oczekujemy:

·   min. 2 lat doświadczenia w obszarze marketingu sklepowego, trade marketingu, merchandisingu, co przekłada się na znajomość zasad efektywnej ekspozycji produktowej,

·         dobra znajomość programów pakietu MS Office (Excel, Word oraz PowerPoint),

·         znajomość rynku materiałów reklamowych oraz doświadczenie we współpracy z agencjami,

·         wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

·         komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i innymi działami,

·         umiejętność strategicznego myślenia,

·         kreatywność, dynamizm i wytrwałość w dążeniu do celu,

·         bardzo dobra organizacja pracy własnej,

·         komunikatywna znajomość języka angielskiego,

·         prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·         pracę w znanej, stale rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         dofinansowanie do pakietu benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

·         możliwość współpracy z zaangażowanym zespołem ludzi posiadających ekspercką wiedzę.