Menedżer ds. Marketingu Marek Własnych

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Twoje zadania:

·         kreowanie i nadzorowanie strategii marketingowej dla Marek Własnych EURO

·         koordynacja prac zespołu (przydział zadań, briefowanie, weryfikacja poprawności wykonania, jakości wykreowanych materiałów),

·         współpraca z innymi działami w organizacji, w celu realizacji powierzonych projektów,

·         optymalizacja działań związanych z produkcją opakowań oraz przygotowywaniem projektów opakowań, instrukcji itp.,

·         planowanie i zarządzenie budżetem wydatków marketingowych,

·         budowanie wizerunku marki,

·         monitorowanie i raportowanie wyników działań.

Oczekujemy:

·         min. 3 lat doświadczenia w pracy na stanowisku koordynatora ds. marketingu w obszarze handlowym,

·         doświadczenia w kreowaniu wizerunku marki, a także rozumienia biznesu,

·         wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych, rozumienia procesów i ich zależności,

·         kreatywności, a także otwartości na pomysły i sugestie zespołu,

·         umiejętności prezentacji swoich pomysłów i ich argumentowanie,

·         bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz zarządzanego zespołu,

· otwartej i pozytywnej postawy z doskonale rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi,

·         bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

·   znajomości narzędzi pakietu MS Office, w szczególności PowerPoint i Excel. Mile widziana będzie znajomość programów graficznych.

Oferujemy:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         pracę u lidera rynku elektroniki użytkowej w Polsce,

·         pakiet benefitów (kartę sportową, bezpłatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, bezpłatny parking).

·         możliwość pracy z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,

·         dużą samodzielność pracy i realny wpływ na realizowane projekty.