Specjalista ds. IT

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Suzuki Motor Poland
Dodano
31.01.2020
Numer referencyjny
IT/01/19

Obowiązki:

  • administracja serwerami i aplikacjami firmy;
  • prace rozwojowe dotyczące oprogramowania, integracji systemów i sprzętu;
  • nadzór nad Polityką Bezpieczeństwa Informacji;
  • współpraca z firmami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne;
  • umiejętność programowania strukturalnego i obiektowego –   jav, python, bash, SQL;
  • znajomość systemów serwerowych Windows;
  • doświadczenie w integracji systemów;
  • znajomość systemów Linux (administracja, konfiguracja wraz z pisaniem skryptów shellowych);
  • znajomość systemu Microsoft Dynamics AX2009 będzie dodatkowym atutem;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • otwartość w kontakcie i umiejętność współpracy;
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferuje:

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju zawodowego;
  • pakiet medyczny oraz pakiet sportowy.

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie
CV i listu motywacyjnegoza pomocą przycisku

W imieniu Suzuki Motor Poland sp. z o. o. rekrutację prowadzi IPK sp. z o. o.
Administratorem danych jest IPK sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Lęborskiej 3B (80-386 Gdańsk), nr rejestru agencji zatrudnienia 656.

Informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji prowadzonych przez IPK sp. z. o. o. i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Suzuki Motor Poland - japoński importer samochodów , motocykli,  i silników zaburtowych, poszukuje osoby do Działu IT