Jesteśmy firmą spedycyjną, działającą na rynku europejskim. Nie jesteśmy najwięksi, może i nie jesteśmy najlepsi, ale staramy się tacy być. Na pewno jesteśmy najuczciwsi wobec swoich pracowników i nie boimy się płacić wysokich pensji. Zajmujemy się organizacją przewozów drogowych na terenie całej Europy. Do dyspozycji mamy aktualnie 100 aut, począwszy od busów do 3,5 t po zestawy ponadgabarytowe. Stawiamy na ludzi, którzy będą chcieli rozwijać się w naszej firmie. Tym, którzy osiągają dobre wyniki pracy, oferujemy możliwość szybkiego awansu, w tym perspektywę budowania własnego zespołu.

Nie ma u nas nawyków korporacyjnych, liczy się człowiek.

Spedytor międzynarodowy

Miejsce pracy: cała Polska
ze szczególnym uwzględnieniem miast: Warszawa, Łódź, Toruń, Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie kontrahentów oraz utrzymywanie z nimi jak najlepszych relacji
  • Rozbudowywanie sieci podwykonawców
  • Planowanie i organizacja transportów samochodowych
  • Monitorowanie przebiegu zleceń na trasie
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami oraz podwykonawcami
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży logistycznej, w szczególności w spedycji międzynarodowej
  • Znajomość specyfiki rynku oraz przepisów i regulacji w zakresie transportu i spedycji
  • Znajomość obsługi giełd transportowych
  • Komunikatywność i umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność budowania stałych relacji z klientami oraz podwykonawcami
  • Odpowiedzialność, samodzielność i umiejętności analityczne
  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji oraz do pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę na zasadzie B2B (w zależności od
  • indywidualnych preferencji)
  • Wynagrodzenie w systemie podstawa + premia uzależniona od osiąganych wyników; premiowanie oparte na przejrzystych i bardzo uczciwych zasadach - u nas nie ma górnej granicy zarobków
  • Rozbudowany back office, który odciąży Cię od czynności administracyjnych i pozwoli skupić się tylko na Twojej pracy
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych (np. prywatna opieka medyczna, karta
  • Multisport czy też możliwość udziału w firmowych lektoratach), dla najlepszych możliwość otrzymania samochodu firmowego
  • Bardzo duże możliwości awansu i rozwoju zawodowego

Kliknięcie przycisku “APLIKUJ” oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Dori Trans sp. z o.o. dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Podanie danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania oraz usunięcia. Żądanie usunięcia danych spowoduje ich natychmiastowe usunięcie i rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji.