Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monter / Monterka / Работник продукции (м/ж)

Work place: Jasin, Polska

Region:Wielkopolskie

Numer ref.: a0t4H00000knb8DQAQ

Обязанности:
  • работа на производственной линии,
  • сборка элементов для автомобильных бамперов.
Obowiązki:
  • prace montażowe przy linii produkcyjnej,
  • prace manualne,
  • przenoszenie detali.
Требования:
  • oбязательно знание польского языка,
  • виза не менее 4 месяцев,
  • cвободное владение латинским алфавитом, ручными навыками, польским языком,
Wymagania:
  • znajomość języka polskiego na poziomie zaawansowanym,
  • wiza na nie mniej niż 4 miesiące.
Мы предлагаем:
  • тип контракта и продолжительность контракта: umowa o pracę tymczasową,
  • полная занятость - до 210 часов,
  • pабота в 3 смены,
  • 6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00 - 6:00,
  • возможномсть работать в сверхурочное время: в течение недели работа после 8 часов,
  • возможномсть работать в выходные дни.
  • заработная плата. 2940 - 4300 злотых брутто (2400 - 3500 злотых нетто)
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • czas pracy: do 210 godzin miesięcznie,
  • pracę zmianową: 6-14, 14-22, 22-6,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • wynagrodzenie 2940 - 4300 zł brutto miesięcznie.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl