Inżynier Budowy Instalacji - specjalność sanitarna HVAC / Specjalista ds. ofertowania

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
K.M.R. PIPES-ENGINEERING BIS SP. Z O.O.
Dodano
08.01.2020

Opis stanowiska:

  • Udział w procesie ofertowania;
  • Nadzór i koordynacja nad pracami wykonywanymi na budowach, w szczególności przez podwykonawców wykonujących zewnętrzne i wewnętrzne instalacje sanitarne, instalacje HVAC, instalacje wentylacji i klimatyzacji, instalacje tryskaczowe, wod-kan itp.
  • Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót instalacyjnych
  • Organizacja i kontrola jakości, terminowości i opłacalności prac wykonywanych na budowach
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej;
  • Kompleksowe opracowywanie ofert przetargowych składanych przez Spółkę
  • Wysyłanie zapytań ofertowych na materiały i roboty budowlane,
  • Analiza ofert dostawców i podwykonawców,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Uprawnienia wykonawcze do kierowania robotami sanitarnymi bez ograniczeń mile widziale;
  • Min. 2/3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako Kierownik lub Inżynier Budowy Instalacji Mechanicznych - specjalność sanitarna, nżynier HVAC
  • Umiejętność samodzielnego projektowania instalacji HVAC obiektów mieszkanowych i wielkokubaturowych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Prawojazdy kat. B
  • Znajomość programów do kosztorysowania będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B;
  • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy;
  • Samochód i telefon służbowy;

Biuro Projektowe K.M.R. PIEPES-ENGINEERING BIS to zespół projektantów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i realizacji zadań w zakresie instalacji sanitarnych i elektrycznych. (Odwiedź naszą stronę http://www.kmr-pe.pl/">https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.kmr-pe.pl%2F%3Ffbclid%3DIwAR0ejYnOxLe-AOGqYCt496rg-iys8IZ_hqXCUUYjOtsWpQkyizh1FNd7Qts&h=AT0-plO95d9xnu62sGJ2V-PEJaXMtfSelSZk1SoR7oWmZXyX-0XOy0uzf2tj7LCIkxaQn7ttWsAftegxg2MZK8R_8ST3nRYoo1_gwM65Fuasnt4DXfgFZ7goO14elAU1xFqEE1b6Hw">http://www.kmr-pe.pl/ )
To wspaniała okazja dla osób, które nie boją się wyzwań, chcą stale pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności oraz uważają, że nie ma rzeczy niemożliwych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy specjalistów z doświadczeniem w dwóch lokalizacjach firmy:

Piaseczno i Warszawa