Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynowy (m/k) / Pаботник склада (м/ж)

Work place: Gniezno, Polska

Region:Wielkopolskie

Numer ref.: a0t4H00000knb8IQAQ

Обязанности:
  • комплектация пищевых и продовольственных товаров,
  • работа со сканером,
  • формирования палет с товарами,
  • соблюдение порядка на рабочем месте.
Obowiązki:
  • kompletacja towarów,
  • praca ze skanerem,
  • formowanie palet z towarem,
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy.
Требования:
  • готовность к посменной работе в 3 смены по 8-12 часов, 5-6 дней в неделю,
  • желание работать,
  • наличие саниторной книжки (без санитарной книжки нет допуска к данной работе, но будет предоставлена другая, до того времени пока она изготовится ), изготовление санитарной книжки 100 злотых . 100 злотых работодатель возвращает после первого полного отработаного месяца.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w trybie 3-zmianowym, 8-12 godzin na dobę, 5-6 dni w tygodniu,
  • książeczka sanepid.
Мы предлагаем:
  • официальное трудоустройство согласно польскому законодательству (umowa-zlecenie),
  • зарплата: 17,00 злотых брутто в час, нетто около 12,20 злотых + премия за успеваемость, доходит до 70% от заработной платы,
  • после первого месяца, когда работник самостоятельно выполняет свои обязоности, с учетом премии заработная плата становится 2500-4200 злотых нетто,
  • работа около 200 часов и больше,
  • гарантию выплаты заработной платы 15 числа следующего месяца,
  • бесплатное проживание,
  • хорошую и дружественную атмосферу на рабочем месте,
  • постоянную поддержку координатора.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia,
  • stawkę 17 zł brutto za godzinę pracy, ok. 12,20 zł netto + premia do 70% wydajnościowa,
  • średnie miesięczne wynagrodzenie stanowi 2500 - 4200 netto,
  • pracę około 200 godzin miesięcznie,
  • gwarancję wypłaty do 15. dnia następnego miesiąca,
  • darmowe mieszkanie,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • stale wsparcie koordynatora.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl