Poznańska Agencja Pracy HR Biznes Paulina Orlik-Lange (KRAZ 22257), to zespół doświadczonej kadry, zajmującej się pozyskiwaniem najlepszych pracowników na rynku polskim, jak i zagranicznym. Zajmujemy się rekrutacją pracowników tymczasowych, pośrednictwem przy rekrutacjach stałych oraz outsourcingiem kadrowo-płacowym pracowników z Polski.

Kierownik techniczny z j. niemieckim

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- wykonywanie analiz i porównań produktowych,

- monitorowanie trendów na rynku, analiza konkurencji,

- nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami,

- pozyskiwanie ofert produktów od dostawców,

- monitorowanie realizacji ustaleń z dostawcami,

- zamawianie próbek produktów,

- przygotowywanie prezentacji produktowej,

- współpraca z działem handlowym, marketingu i serwisem,

- działania w zakresie logistyki.

OCZEKIWANIA:

- wykształcenie wyższe techniczne,

- znajomość SAP w stopniu zaawansowanym,

- znajomość j. niemieckiego na poziomie zaawansowany,

- podstawowa wiedza z zakresu logistyki.

NASZ KLIENT OFERUJE:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- stabilne warunki zatrudnienia,

- atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością negocjacji,

- możliwość szkoleń.