Aplikant Wrocław

http://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink=" ">http://www.w3.org/1999/xlink">
Wynagrodzenie
2500 - 3500 netto
Lokalizacja
Wrocław
Pracodawca
Kancelaria Adwokacka Krzysztof Wąsowski
Dodano
08.01.2020

Zakres obowiązków:

  • Zastępstwo procesowe w  sprawach cywilnych i gospodarczych,
  • Sporządzanie projektów pism procesowych i opinii prawnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie zastępstwa procesowego,
  • Bardzo dobra znajomość prawa cywilnego materialnego i procesowego,
  • Rzetelność, sumienność,
  • Kreatywność

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach kancelarii,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę z doświadczonym zespołem procesowym

Oferty współpracy (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: krzysztof.wasowski@adwokatura.pl

Kancelaria nawiąże stałą współpracę na terenie Wrocławia i apelacji wrocławskiej  z:

- aplikantem adwokackim lub
- aplikantem radcowskim.