Business Development Manager (e-commerce)

Polska, Mazowieckie, Warszawa 36367/001 Permanent

Naszym klientem jest jeden z największych na świecie sprzedawców sportowych, którego celem jest udostępnienie przyjemności i korzyści sportowych wszystkim osobom na całym świecie. Realizują to, zapewniając światowej klasy produkty w przystępnych cenach, dla początkujących entuzjastów i pasjonatów sportu.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego klienta z branży sportowej działającej w obszarze e-commerce poszukujemy obecnie Business Development Managera

Opis stanowiska / Job description:

  • Pozyskiwanie nowych klientów z wykorzystaniem różnych metod dotarcia ( cold call, e-mail marketing);
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami;
  • Rozwijanie i zarządzanie działaniami w zakresie generowania leadów;
  • Monitorowanie potencjalnych klientów z działań marketingowych i wydarzeń;
  • Kwalifikowanie potencjalnych klientów, dokumentowanie szczegółów rozmowy i tworzenie okazji biznesowych;
  • Zarządzanie statusem poszukiwań, integralnością danych i prognozowanie sprzedaży;
  • Realizacja wyznaczonych celów;
  • Zarządzanie i rekrutacja zespołu sprzedaży;
  • Szkolenie zespołu sprzedażowego i pomaganie członkom zespołu w rozwijaniu ich umiejętności.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży;
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej do klienta biznesowego z wykorzystaniem różnych metod dotarcia - cold call, e-mail marketing;
  • Doświadczenie w generowaniu leadów;
  • Doświadczenie w sprzedaży w sektorze e-commerce będzie dodatkowym atutem;
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych oraz zdolności organizacyjnych;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Zaangażowanie w powierzone zadania i dobra organizacja własnej pracy;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Determinacji w realizacji wyznaczonych celów;
  • Samodzielności w działaniach.

Oferujemy / We offer:

  • Umowę o pracę;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w przyjaznym startupowym środowisku;
  • Kartę Multisport, opiekę medyczną, zniżkę do naszych sklepów sportowych.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page